İç Mekan Led Ekranİç Mekan Led Ekran

Led ekran, teknolojinin görselliği ön plana çıkarmadaki en başarılı araçlardan bir tanesidir. Boyut olarak en küçük ebatı 1 m² ekrandan başlayarak istenilen uzunlukta devasa ekranların elde edilmesine olanak veren modüler yapıda bir teknolojik alettir. Dış mekan led ekranlarda parlaklık ve dış ortamlara dayanıklılık ön planda iken, iç mekan led ekran teknolojisinde ekran piksel yoğunluğu ve dış mekandakilere nazaran daha az parlaklık öne çıkar. İndoor led ekran olarak da adlandırılan iç mekan led ekranlar, özellikle sunum yapmada kongre salonlarında, moda defilelerinde, toplantı salonlarında, televizyon programlarında, resim sergilerinde, hava alanlarında; bilgi aktarmak, reklam tanıtımı yapmak gibi amaçlarla yoğun bir şekilde kullanılır.
 
  Müşterilerin istediği boyutta iç mekan led ekranlar, firmamızın uzman teknisyenleri aracılığıyla yapılmakta ve kurulum sonrası teknik desteklerimizle müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.
 
 
İç Mekan Led Ekran, İç Mekan Led Ekran Modülleri, İndoor Led Ekran, İndoor Led Ekran Fiyatları, İndoor Led Ekran M2 Fiyatı, İç Mekan Led Ekran Fiyatları

Led ekran reklam, sunum vb. amaçlara hizmet eden bir görüntü aracıdır. Led ekranlar günümüzde oldukça fazla tercih edilen popüler bir görüntü aracı haline gelmiştir. Bu kadar popüler olmasının sebebi ise led ekranın öncesinde kullanılan Projektör ve televizyon gibi görüntü araçlarına göre gün ışığında bile yeteri ışığı sağlayabilmesidir. Yüksek ışık gücü ve diğer görüntü araçlarına göre uzun ömürlü olması led ekranların popüleritesini arttırmıştır. Daha çok dış mekanlarda tercih edilsede iç mekanlarda da  led ekran oldukça tercih edilmektedir.

Ölçüleri 1 m2 den başlayarak istenilen ölçüye kadar büyütülebilir. Ölçüleri iç mekanın ihtiyacına göre karar verildiği gibi,ışık gücüde iç mekanın alanına ve aldığı ışığa göre belirlenmektedir.Led ekran ile elde edilen yüksek ışık gücü,geniş bakış açısı ve enerji tasarrufu sayesinde iç mekanlarda led ekranlar oldukça fazla tercih edilmektedir.Sizde iç mekan led ekran kullanmak istiyorsanız kaliteli ve güvenilir bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız tercihiniz Gusto led ‘ den yana olsun memnuniyetiniz daim olsun.