Mobil Led Ekran

Mobil Led Ekran

Mobil led ekranı tarihi pek eski olmasa da günümüzde kullanımı giderek yaygınlaşan ve kullanılan çevrelerde oldukça pozitif geri dönüş alan yeni bir reklamcılığın temel dayanağını oluşturan teknolojidir. 

Mobil Led Ekranı Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Mobil led ekranı araçlar üzerine monte ederek kullanılan led ekranlardır. Bu ekranlara bakacak olursak son yılların en iyi açık hava reklamcılığını yaptığına şahit oluyoruz. Mobil led ekranları genellikle dış mekanlar için kullanılır. Ayrıcalığı saymakla bitmeyen bu ekranlar ile araç üzerine monte edildikten sonra araçla birlikte reklamınızda statiklikten kurtulmuş bir hale gelir ve reklamınız ya da propagandanız veya tanıtımlarınız daha çok insanlara ulaşır. Bunun en iyi örneği  geçen seçimlerde Tunus ve KKTC de görmek mümkündür. Seçim reklam ve propagandaların büyük bölümü bu ekranlarda yapılmıştır. Hiç de azımsanmayacak derecede olumlu geri dönüş alınmıştır. 
Teknolojik gelişmeler hayatımıza bu denli hızlı girdiğini düşündüğümüzde global dünyada aktif kullanımı daha fazla artacağına şüphe yoktur. Mobil led ekranları  hareketli sistemler olduğu için totem ekranlar kullanılmaktadır. Hareketli istemler diğer sabit sistemlere göre konumu, duruşu ve yeri sürekli değiştirilebilmekte, mobil led ekran teknolojisin negatif yönü yok denecek kadar azdır. Negatif bir yönü mobil led ekranları hareketli sistemler olduğu için doğru kullanılmaması halinde diğer ekranlara nazaran daha fazla arıza çıkarabilmektedir.

Mobil Led Ekran, Mobil Led Ekranları, Araç Üstü Led Ekran, Araç Üstü Led Ekran, Araç Üstü Reklam,